Rohrschlosser (m/w/d) ślusarz rur mm2

Rohrschlosser (m/w/d) ślusarz rur

Czują się Państwo w rzemiośle jak w domu?

W takim razie mamy dla Państwa właściwą pracę! Ponieważ szukamy dokładnie Państwa na stanowisko ślusarz rur – od zaraz i w pełnym wymiarze pracy.

Państwa zadania
  • Obróbka przewodów rurowych i kształtek rurowych w różnych wersjach
  • Montaż modułów budowlanych
  • Ogólne prace ślusarskie w dziedzinie konstrukcji rurowych
  • Prace związane z utrzymaniem w dobrym stanie i konserwacją
Czego oczekujemy od Państwa
  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako ślusarz rur lub porównywalne kwalifikacje
  • Wymagane jest doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionym zakresie
  • Dobre umiejętności w zakresie czytania planów i rysunków
  • Umiejętność spawania
  • Mile widziane prawo jazdy klasy B
  • Samodzielny sposób pracy, staranność, niezawodność, umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  • U nas uzyskają Państwo umowę o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi ustawowymi i taryfowymi świadczeniami socjalnymi (włącznie z dodatkiem urlopowym i świątecznym)
  • Co jest dla nas oczywiste: Ponadtaryfowe zarobki w oparciu o umowę taryfową iGZ
  • Państwa bezpieczeństwo jest dla nas ważne: dlatego otrzymają Państwo od nas wysokiej jakości odzież roboczą i wyposażenie ochronne
  • Zatrudnienie zgodne z kwalifikacjami, co dla Państwa oznacza: mają Państwo pewność, że rzeczywiście zatrudnieni zostaną w swoim wyuczonym zawodzie
  • Osobistą pomoc, jeśli nie odpowiada Państwu zatrudnienie, postaramy się o jak najszybszą możliwość zmiany
  • Różnorodne rabaty dla pracowników za pośrednictwem Corporate Benefits (np. adidas, Zalando, Apple, Sky, Cinemaxx itp.)

Są Państwo zainteresowani? Cieszymy się na Państwa aplikację! Chodzi nam o państwa umiejętności, dlatego od razu rezygnujemy z listu motywacyjnego – wystarczy Państwa życiorys. Mają Państwo jeszcze pytania? Proszę się z nami skontaktować!

Więcej informacji dotyczących Państwa danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności na stronie www.runtime.de/de/datenschutz.

Ihre Bewerbung als:

Angaben zur Person
Anschreiben und Anlagen

Sie haben die Möglichkeit Anschreiben, Lebensläufe, Zeugnisse und andere Anlagen anzuhängen. Die einzelnen Dateien dürfen 8 MB nicht überschreiten. Insgesamt dürfen maximal 20 MB hochgeladen werden. Erlaubte Dateiformate sind .pdf und .doc (.docx, .rtf).